INITI Playground

Úvodní strana » společně » INITI Playground

Spolupráce se společností Initi interactive.

 

Náš unikátní systém interaktivní projekce promění jakýkoli reálný prostor v multi-dotykové prostředí. Tento způsob projekce nabízí stejný komfort jako dotykový display nebo obrazovka a diváci tak mohou zažít obrovské interaktivní prostředí až do šíře 30m.
 

Spektrum možností využití je opravdu široké, od informativních systémů přímo na stěnách místností, až po herní aplikace, a to současně pro neomezený počet návštěvníků, např. na bázi trefování virtuálních objektů. Náš aplikovaný mapping funguje všude, kde se dá promítat včetně zadní projekce nebo exteriérů budov.
 

Náš systém zároveň umožňuje oživit jakékoli již hotové, nebo jiným studiem navržené, vizuální řešení.

Princip interaktivní projekce jsme vyvinuli před 2 lety. Od té doby byl prezentován na veletrzích interaktivních technologií: např. sIggrapH v Los Angeles (30.7.–3.8.2017) - největší světová konference a veletrh v počítačové grafice a interaktivních tech- nologiích (ze stránek MZV ČR: „České firmy z oboru virtuální reality zaujaly na veletrhu sIggrapH v los angeles“)

Interaktivní projekce lze aplikovat také jako originální hudební nástroj nebo divadelní scéna. Site specific pro kostel nebo divadlo